Послуги компанії «Спільник-Плюс»
заполните форму, и наш консультант свяжется с вами, чтобы ответить на все ваши вопросы

  captcha

  Послуги компанії «Спільник-Плюс»

  Монтаж технічних засобів безпеки

  • Охоронна сигналізація з підключенням на пульт;
  • Пожежна сигналізація;
  • Установка автономної системи охорони в будь-яких приміщеннях;
  • Установка систем відеоспостереження;
  • Установка систем контролю доступу;
  • Обслуговування та ремонт обладнання систем безпеки;

  Перед установкою технічних засобів охорони об’єкти проходять комісійне обстеження на предмет загроз та ризиків, перевірку технічного укріплення, після чого даються практичні рекомендації та розробляється ефективна система безпеки.

  Всі роботи ведуться за попередньо затвердженим проектом. У разі необхідності можливе внесення коректив. Роботи виконуються досвідченими професіоналами, які пройшли спеціальну підготовку та мають високу кваліфікацію.

  Наш спеціаліст готовий виїхати на зустріч з вами для обговорення деталей установки технічних систем безпеки в будь-якому приміщенні.

  Пультова охорона

  Групи швидкого реагування вважаються структурним підрозділом фізичної охорони. До складу групи швидкого реагування (ДБР) входять найбільш кваліфіковані фахівці, що мають досвід служби в спецпідрозділах силових структур.

  Основне завдання ДБР – виїзд на об’єкт і блокування його охорони в разі надходження тривожного сигналу, а також підтримка стаціонарних постів фізичної охорони.

  Кожна група патрулює в певному районі міста. Екіпаж забезпечений маршрутами під’їзду до об’єктів, схемами блокування. Спеціалістами відпрацьовуються варіанти прибуття на територію, що потребує захисту, за мінімальний проміжок часу.

  Кнопка вверх