Тривожна кнопка в Києві - охоронний комплекс Пересвіт
заполните форму, и наш консультант свяжется с вами, чтобы ответить на все ваши вопросы

  captcha

  Тривожна кнопка

  Сучасну систему охорони складських приміщень та магазинів неможливо уявити без сигналізації, яка працює цілодобово. Джерелом сигналу цих систем є стаціонарна або виконана у вигляді брелка тривожна кнопка, датчики на дверях і вітринах, а також датчики, які реагують на присутність сторонніх в приміщеннях.

  Секрети розташування тривожних кнопок

  Як правило, стаціонарні тривожні кнопки і датчики встановлюють приховано. При цьому їх слід розташувати в місцях, які доступні постійним співробітникам. Є опція програмування реакції системи – наприклад, відключати або включати сирену після отримання сигналу, який дає тривожна кнопка. Київ – столиця країни, і ділові люди не можуть дозволити собі нехтувати безпекою свого бізнесу.

  Різновиди тривожних кнопок

  Широкий модельний ряд таких пристроїв дає можливість застосовувати їх в різних варіаціях, в залежності від будови охоронної системи та специфіки об’єкту, що охороняється. Зазвичай тривожна кнопка встановлюється в безпосередній близькості з людиною: під столом, на прилавку. Вона нерідко виконується у вигляді радиобрелока, який людина зможе носити з собою. Тривожна кнопка такого виду прихована від очей потенційних злочинців, і при натисканні подає нечутні для них сигнали на пункт централізованої охорони. Коли сигнал надходить в службу моніторингу, негайно висвічується характер порушення і назва об’єкту, що охороняється. Далі на місце події миттєво їде група швидкого реагування у складі кількох збройних і спеціально навчених людей.

  Якщо ви хочете зробити суттєвий крок для забезпечення безпеки вашого бізнесу – скористайтеся перевагами, які дає тривожна кнопка. Київ – велике місто, в якому вона стане незамінною для включення засобів сигналізації в разі нападу злочинців на такі об’єкти, як: магазини, школи, складські приміщення, офіси кредитні організації, банки і т.д.

  Охоронний комплекс “Пересвіт” пропонує свої послуги в сфері забезпечення вашої безпеки.

  Зв’язатися з нами можна за телефонами:
  +38 (098) 691-60-91
  +38 (044) 561-79-17
  Кнопка вверх