Системи контролю та управління доступом (СКУД) в Києві: замовити по низькій ціні
заполните форму, и наш консультант свяжется с вами, чтобы ответить на все ваши вопросы

  captcha

  Системи контролю та управління доступом (СКУД)

  Автоматизованими системами контролю і управління доступом (СКУД) називають сукупність на об’єкті організаційних заходів та програмно-технічних засобів, які забезпечують санкціонований вхід/вихід людей і в’їзд/виїзд транспортних засобів на охоронювані зони. Контроль доступу дає можливість обробляти і фіксувати інформацію про кожне проходження через елемент обмеження, а також захищати приміщення від несанкціонованого проникнення; здійснювати облік робочого часу співробітників, підвищувати трудову дисципліну.

  Системи контролю та управління доступом (СКУД) в Києві

  Принцип роботи системи контролю доступом в приміщенні

  Контроль доступу здійснюється за допомогою апаратів, які складаються із серверів, керуючих підключеними до них контроллерами. У них зберігається інформація про режими роботи, конфігурації, список людей, які мають право зайти в зону на об’єкт.

  Структурно об’єкт, на якому є система контролю та управління доступом (СКУД) в Києві, складається із зон і точок. Кожна точка доступу оснащена зчитувачами електронних перепусток, контролером, який перекриває пристроєм (шлагбаум, турнікет, замок, приводи воріт і т.п.), датчиками фіксації факту проходу і положення двері. Контролери об’єднані по лінії зв’язку в загальну систему. На сервері повинно бути встановлено програмне забезпечення, яке необхідне для призначення прав доступу їх власникам, реєстрації перепусток, формування і виведення потрібних звітів, оперативного контролю над обстановкою на об’єкті.

  Крім того, може бути встановлено додаткове прикладне програмне забезпечення, яке дозволяє, наприклад, вести облік робочого часу кожного співробітника. Важко переоцінити можливості, які дає контроль доступу. Київ – місто, в якому такі пристрої дуже затребувані.

  Cтруктура СКУД

  Контроль доступу має такі основні елементи системи:

  • контролер СКД;
  • ідентифікатор користувача;
  • пристрій, що зчитує (рідер);
  • виконавчий пристрій.

  На сьогоднішній день існує безліч систем, що забезпечують контроль доступу, Київ пропонує великий вибір. Основними їх відмінностями є вартість, надійність, якість і зручність для користувача.

  Охоронний комплекс “Пересвіт” має великий досвід надання послуг в області управління доступом і побудови систем контролю.

  Зв’язатися з нами можна за телефонам:
  +38 (067) 408-60-91
  +38 (044) 561-79-17
  Кнопка вверх