Охорона офісів в Києві: охоронна сигналізація, ціни на офісну пожежну сигналізацію
заполните форму, и наш консультант свяжется с вами, чтобы ответить на все ваши вопросы

  captcha

  Охорона офісів

  Полная безопасность вашего бизнеса

  Комплексний захист офісу

  Для повноцінної роботи офісу знадобиться дороге устаткування, оргтехніка, комфортабельні сучасні меблі. Охорона офісів, надана охоронною компанією «Пересвіт», забезпечить безпеку співробітників, запобіжить витоку професійної інформації і збереже матеріальні цінності. Досвідчені фахівці здійснюють пропускний режим, контроль переміщення відвідувачів усередині будівлі і на прилеглій до нього ділянці.

  Як забезпечити безпеку офісу та поставити його на охорону?

  Якісно підібрана і встановлена ​​сигналізація для офісу – це гарант того, що на територію об’єкта не проникне чужий, ідеальна можливість захистити приміщення від злому і крадіжок. Обов’язковий елемент системи безпеки – пожежна сигналізація, що захищає будівлю від загоряння. В екстреному випадку на пульт централізованого спостереження подається сигнал тривоги, після чого на об’єкт виїжджає ГШР або пожежна бригада.

  Контроль доступу підійде тим фірмам, які відрізняються невеликою кількістю відвідувань за день. Такий метод охорони забезпечить також облік робочого часу персоналу офісу, який охороняється.
  Відеоспостереження – хороший варіант для охорони офісу з великим потоком клієнтів. За допомогою відеокамер, встановлених в кабінетах і залах офісної будівлі, можна цілодобово моніторити територію.

  Відеоспостереження допоможе:

  Вартість охоронних систем для приміщень багато в чому залежить від кількості задіяного обладнання та охоронців, які постійно працюють на об’єкті, що охороняється.

  Базові складові охоронної системи офісу

  Фізична охорона - важлива частина системи безпеки офісних будівель

  Виберіть оптимальну пропозицію

  У суму договору входить:

  Схема роботи з "Пересвіт"?

  • Устаткування від 4000 грн.
  • Монтаж і програмування від 1000 грн.
  • Можлива розстрочка на обладнання
  • Гарантія на встановлення 1 рік
  • Абонентська плата за технічну охорону від 400 грн./міс.

  Чому "Пересвіт"

  Важливі питання про охорону офісів