Відеоспостереження в Києві - охоронний комплекс Пересвіт
заполните форму, и наш консультант свяжется с вами, чтобы ответить на все ваши вопросы

  captcha

  Відеоспостереження

  Відеоспостереження – це програмно-апаратний комплекс (об’єктиви, відеокамери, реєстратори, монітори і ін. устаткування), який призначений для організації відеоконтролю як на територіально-розподілених, так і на локальних об’єктах.

  Відеоспостереження є невід’ємною частиною будь-якої сучасної системи безпеки. Кожна поважаюча себе компанія, яка перебуває в Києві, повинна дбати про свою безпеку.

  Системи відеоспостереження Київ

  Завдання відеоспостереження

  За допомогою відеоспостереження можна вирішити такі завдання:

  • Візуальне спостереження за ситуацією на об’єкті, що охороняється – дає інформацію на пост спостереження в режимі очікування (мультиекранному режимі) або в повноекранному (коли зображення від однієї телекамери йде на весь екран), в режимі реального часу. Це дає можливість приймати оперативні рішення, адекватні конкретній ситуації.
  • Відеоспостереження дає можливість організувати безперервний відеозапис на комп’ютерну систему або цифровий відеореєстратор. Все це дозволяє документально підтвердити факти порушення і провести ефективний аналіз кожної ситуації.

  Технічні засоби

  На сьогоднішній день відеоспостереження дає можливість встановити відеоконтроль за об’єктами будь-якої складності. Як пристрої для запису використовуються і цифрові відеореєстратори (DVR), і стандартні комп’ютери з платою відеозахвату. Переваги відеореєстраторів полягають в тому, що вони виконують функції квадраторов (мультиплексорів), відеодетектора руху, відеомагнітофонів і т.д. До того ж, сучасні відеореєстратори оснащені модемним або мережевим інтерфейсом, а це дозволяє передавати відеодані через IP-протокол. Відмінність від DVR-системи полягає в тому, що побудова на базі персональних комп’ютерів дає більш широкий діапазон функціональних можливостей, високу ємність архівів, продуктивність і звичний інтерфейс для користувачів ПК.

  Встановивши відеоспостереження на промислових підприємствах, складських приміщеннях, в супермаркетах або торгово-розважальних центрах, ви отримуєте можливість знизити випадки крадіжок, здійснювати контроль над роботою персоналу і касовими операціями, підвищити в цілому безпеку об’єкта.

  Системи спостереження в офісах і банках – не розкіш, а необхідність, адже в цих сферах безпека є дуже важливою ланкою. Основними завданнями системи є контроль співробітників і клієнтів, спостереження за входами в приміщення. Для подібних рішень використовуються найбільш високотехнологічні продукти, найчастіше їх інтегрують з системами пожежної та охоронної безпеки.

  Охоронний комплекс “Пересвіт” пропонує послуги монтажу систем відеоспостереження, встановлення систем контролю доступу і т.д.

  Зв’язатися з нами можна за телефонам:
  +38 (098) 691-60-91
  +38 (044) 561-79-17
  Кнопка вверх