Охорона супермаркету - замовити охорону магазину в Києві
заполните форму, и наш консультант свяжется с вами, чтобы ответить на все ваши вопросы

  captcha

  Охорона супермаркетів та магазинів

  Профессиональная защита торговых площадей

  Комплексний захист магазину

  Торгові заклади, де зібрано багато дорогої продукції, просто зобов’язані надійно охоронятися. Адже забрати матеріальну цінність з магазину або супермаркету дуже просто. Якщо вам потрібна якісна охорона в магазині, то краще звернутися за допомогою до досвідчених професіоналів.
  Охоронна компанія «Пересвіт» пропонує послуги по забезпеченню безпеки торгових точок будь-яких розмірів. Величезний досвід роботи, висока кваліфікація співробітників і застосування в роботі сучасних технічних засобів дозволяють якісно і оперативно проектувати, монтувати і обслуговувати охоронні системи в будь-яких магазинах. Пультова охорона забезпечить збереження майна навіть у неробочий час.

  Як правильно організувати охорону в супермаркеті?

  У торгових комплексах сконцентрована величезна кількість товару, представленого для продажу. А постійна присутність натовпу покупців підвищує ризик нанесення шкоди майну і крадіжок. Тому система безпеки об’єктів торгівлі повинна відповідати всім вимогам, а охоронне агентство – провести наступні заходи:

  Охоронна сигналізація дозволяє виявити правопорушника в супермаркеті в найкоротші терміни, сповіщаючи охоронців тривожним сигналом. Не менш ефективний спосіб – установка камер відеоспостереження. До заходів фізичної охорони об’єктів торгівлі належать: цілодобовий моніторинг обстановки на території, що охороняється, патрулювання, чергування професіоналів на посадах, виклик групи швидкого реагування в критичний момент.

  Базові складові охоронної системи супермаркетів

  Фізична охорона - важлива частина системи безпеки супермаркетів

  Виберіть оптимальну пропозицію

  У суму договору входить:

  Схема роботи з "Пересвіт"?

  • Індивідуальні технічні рішення
  • Можлива розстрочка на обладнання
  • Гарантія на
   встановлення 1 рік

  Чому "Пересвіт"

  Важливі питання про охорону магазину