Пожежна сигналізація в Києві - охоронний комплект Пересвіт
заполните форму, и наш консультант свяжется с вами, чтобы ответить на все ваши вопросы

  captcha

  Пожежна сигналізація

  Пожежна сигналізація дозволяє в режимі реального часу відображати ситуацію на охоронюваних об’єктах і територіях, своєчасно визначати вогнища загоряння і вчасно їх усувати.

  Які проблеми вирішує пожежна сигналізація від Пересвіт?

  Якщо наявність в приміщенні охоронних сигналізацій є справою добровільною, то пожежні сигналізації за прямим приписом держави є обов’язковими, і ввести в експлуатацію офіси, склади, супермаркети і т.д. без їх установки не можна.

  Охоронний комплекс «Пересвіт» пропонує послуги з проектування, монтажу, налагодження, здачі в експлуатацію і подальшого сервісно-технічного обслуговування систем пожежної сигналізації.

  Головні завдання, які ставляться перед пожежною сигналізацією: виявлення вогнищ загоряння, визначення точного місця розташування виникнення пожежі та посил керуючих сигналів для систем автоматичного гасіння пожежі. Пожежні датчики бувають димовими, тепловими, газовими, а також комбінованими, які включають в себе відразу кілька детекторів виявлення загоряння. При встановленні датчики підключаються послідовно і об’єднуються в кілька окремих зон, що при спрацьовуванні сигналізації дозволяє по індикації на ППК визначити зону загоряння і максимально швидко вжити заходів з гасіння пожежі. Існують також адресні сигналізації, в яких між датчиком і ППК стоять спеціальні адресні блоки, які дозволяють визначити датчик, який спрацював.

  Різновиди пожежних сигналізацій

  Пожежна сигналізація буває двох типів:

  • автономна;
  • з виведенням на пульт цілодобового моніторингу.

  Автономна пожежна сигналізація служить для виявлення пожежі, є опція повідомлення сигналу про виникнення пожежі на стільниковий телефон власника за допомогою СМС. Також, якщо об’єкт охороняється цілодобово, дає охороні можливість точно визначити, де спрацювали датчики пожежної сигналізації.

  Єдиною відмінністю пожежної сигналізації з використанням пульта цілодобового спостереження від автономної протипожежної сигналізації є те, що сигнал тривоги надходить на пульт спостереження спеціальних пожежних служб по різних каналах.

  Виконуючи встановлення протипожежної сигналізації, компанія “Пересвіт”, перш за все, пропонує замовникам інтелектуальні системи пожежної сигналізації, які сприяють виявленню загоряння на ранній стадії – перш ніж буде нанесений збиток. Часто на об’єктах з великою кількістю приміщень ми використовуємо прилади в пристроях ПС фірми Satel (вартість від 1700 грн.), що дозволяють точно вказати місце задимлення або загоряння за рахунок адресного блоку та інтелектуальних адресних датчиків (типу “Lenardo” – вартістю 150 грн.).

  Для невеликих об’єктів пропонуються недорогі прилади фірми Тірас від 450 грн., димові датчики від 40 грн., теплові датчики з індикацією від 8 грн. Вартість монтажних та налагоджувальних робіт не перевищує 60-75% від вартості обладнання і матеріалів.

  Встановлення пожежної сигналізації компанією “Пересвіт” – це швидко, якісно і зручно.

  Зв’язатися з нами можна за телефонам:
  +38 (098) 691-60-91
  +38 (044) 561-79-17
  Кнопка вверх