Охоронні сигналізації в Києві - охоронний комплекс Пересвіт
заполните форму, и наш консультант свяжется с вами, чтобы ответить на все ваши вопросы

  captcha

  Охоронні сигналізації

  На сьогоднішній день залишається актуальною проблема незаконного проникнення в приватні володіння, злому квартир і крадіжок. Щоб максимально убезпечити майно і життя своїх близьких, слід вжити відповідних заходів.

  Сучасні охоронні компанії пропонують величезний вибір захисних технічних засобів, які допоможуть запобігти виникненню пожежі в будинку, а також виключать спроби крадіжки. Нові розробки дозволяють підібрати підходящий варіант кожного клієнта, а одними з найбільш затребуваних систем безпеки вважаються охоронні сигналізації (Київ).

  Охранные сигнализации в Киеве

  Що вибрати?

  У захисті будівель потребують як приватні особи, так і різні підприємства. З існуючих типів охоронних сигналізацій можна без проблем підібрати відповідне обладнання, враховуючи площу об’єкта і його характеристики.

  Охоронні сигналізації бувають:

  • провідні;
  • бездротові.

  Провідна система складається із спеціальних датчиків, які підключаються до центрального пульту за допомогою дротів. А ось при бездротовій використовуються датчики, що працюють на батарейках. Вони з’єднуються з головним пристроєм по радіо каналу.

  За способом підключення обладнання ділиться на:

  • пультове (використання радіо, телефонної лінії або GSM-каналу);
  • автономне.

  Працює обладнання дуже просто. Якщо на об’єкті виникає проблема, датчики фіксують порушення і передають сигнальне повідомлення на централь. Залежно від налаштувань центральний пульт або вмикає сирену, яка сповіщає власників про незаконне проникнення, або ж посилає інформацію групі швидкого реагування.

  Основні плюси обладнання

  Чим же вигідні охоронні сигналізації? Адже існує безліч інших систем безпеки, але величезна кількість клієнтів віддає перевагу саме цьому варіанту. Монтаж такої специфічної апаратури дозволить не турбуватися про збереження майна в період відсутності господарів житла.

  Величезний асортимент пристроїв такого типу дозволяє підібрати систему, яка ідеально підійде конкретному об’єкту, враховуючи його особливості та особисті побажання власників. Якщо ж вибрати автономну модель, то слід врахувати, що вона не вимагає щомісячної оплати охоронним підприємствам.

  Охоронна компанія “Пересвіт” пропонує послуги по забезпеченню безпеки будь-якого об’єкта за доступною ціною! Наші фахівці допоможуть підібрати відповідне обладнання і якісно встановлять її.

  Зв’язатися з нами можна за телефонам:
  +38 (098) 691-60-91
  +38 (044) 561-79-17
  Кнопка вверх