Встановлення сигналізації в Києві - охоронний комплекс Пересвіт
заполните форму, и наш консультант свяжется с вами, чтобы ответить на все ваши вопросы

  captcha

  Встановлення сигналізації

  Житлові приміщення – найпоширеніші охоронні об’єкти. Одним з технічних рішень в охороні будинків і квартир є система сигналізації.

  Технічні особливості сигналізацій для дому

  Пристрої охоронної сигналізації для житлових об’єктів можуть бути представлені у вигляді двох датчиків (на рухи і відкриття дверей) і центрального блоку.

  Дуже поширеним явищем стали сучасні комплекти з бездротовими датчиками для самостійного встановлення. Якщо вам не хочеться псувати зовнішній вигляд кімнат дірками в стінах або метрами короба, то вам ідеально підійде бездротове встановлення сигналізації. Київ – місто, де асортимент таких товарів дуже великий. Можна скористатися як економ-пропозиціями, стандартними наборами, так і встановити сигналізацію класу люкс.

  Перед тим як приступити до вибору, слід звернути увагу на те, чи можливе встановлення сигналізації у вигляді провідної системи. Якщо ваше житло перебуває в стані ремонту, ви маєте можливість без проблем встановити таку систему. Якщо ж ні, то єдине розумне рішення – це встановлення бездротової сигналізації в будинку. За обладнання, звичайно ж, доведеться пристойно переплатити, але, з іншого боку, у вас вийде непогано заощадити на монтажі та ремонті. Коли ви визначитеся з типом системи, можете приступити до вибору обладнання, за яким слідує встановлення сигналізації. Київ – столиця країни, і тут не можна нехтувати речами, що забезпечують вашу власну безпеку.

  Правила установки

  Поговоримо про основні правила, без дотримання яких успішне встановлення сигналізації (Київ) просто неможливе. Датчики руху не рекомендується направляти на сонце або поверхні, що відлучають промені. Якщо вам потрібно поставити датчик біля вікна, розташуйте його з боку, з якого він не буде “бачити” те, що знаходиться за вікном. Найчастіше його розраховують на 2,2-метрову висоту – таким чином здійснюється установка сигналізації.

  Датчики відкриття встановлюються на двері. Одна його частина кріпиться на нерухомій частині стіни, а друга – на рухомій. Коли два елементи датчика розсуваються на 1-3 см – він спрацьовує.

  Встановлення сигналізації компанією “Пересвіт” – це швидко, якісно і зручно.

  Зв’язатися з нами можна за телефонам:
  +38 (098) 691-60-91
  +38 (044) 561-79-17
  Кнопка вверх