Охорона квартир в Києві: охоронна сигналізація, купити GSM-систему
заполните форму, и наш консультант свяжется с вами, чтобы ответить на все ваши вопросы

  captcha

  Охорона квартир

  Абонентская плата
  от300грн/мес

  Переваги пультової охорони від "Пересвіт"

  Залишаючи своє житло без нагляду, кожен з нас переживає про збереження майна. Тому охорона квартир в Києві – затребувана послуга, яка надається охоронним комплексом «Пересвіт». Існують надійні методи, за допомогою яких можна убезпечити свій будинок від несанкціонованого проникнення і крадіжок. Установка охоронної GSM-сигналізації – відмінне рішення всіх проблем! Охоронна компанія «Пересвіт» допоможе підібрати вам відповідний варіант і поставити квартиру на охорону.

  Як захистити свою квартиру?

  Охоронні системи у нас представлені широким вибором. Найчастіше люди віддають перевагу:

  Але квартирна сигналізація вже багато років вважається одним з найефективніших методів забезпечення безпеки. Вона запобігає проникненню в приміщення через двері і контролює пересування всередині квартири. Існують охоронні системи комбінованої дії: від загоряння, протікання опалювальних труб і водопроводу.

  Пультова охорона забезпечує максимальну безпеку житла. Коли система спрацьовує, сигнал тривоги передається на пульт диспетчера охоронного агентства, яке працює цілодобово. На об’єкт, що охороняється негайно виїжджає група швидкого реагування, щоб усунути небезпеку.

  Грамотний підбір елементів сигналізації і професійний монтаж від фахівців нашої охоронної компанії – це гарантія максимального захисту вашої квартири!

  Базові складові стандартної
  системи пультової охорони

  Як це працює?

  Як підключитися на пульт охорони "Пересвіт"?

  • Устаткування від
   4000 грн.
  • Монтаж і програмування від 1000 грн.
  • Можлива розстрочка на обладнання
  • Гарантія на втановлення 1 рік

  Також можуть бути встановлені

  Важливі питання про охорону вашої квартири