Послуги безпеки в Києві | Охоронний комплекс «Пересвіт»
заполните форму, и наш консультант свяжется с вами, чтобы ответить на все ваши вопросы

  captcha

  Послуги безпеки

  Охоронний комплекс “Пересвіт” надає послуги безпеки в Києві і по всій території України.

  Безпека починається з превентивних заходів. Фахівці оцінюють загрози, аналізують можливість ризику і розробляють план дій. Потім загрози усуваються або ізолюються. Пріоритетом для нашої компанії завжди є життя і здоров’я людини.

  Послуги безпеки Київ

  Що включають в себе послуги безпеки?

  Одним з основних видів нашої діяльності є охорона об’єктів. Ми забезпечуємо безпеку об’єктів – захист від проникнення і збереження матеріальних цінностей; гарантуємо всебічний захист співробітників, які працюють на об’єкті.

  Щоб забезпечити контроль над ситуацією на об’єкті, наші професіонали встановлюють систему відеоспостереження, детектори руху і диму. На двері та вікна встановлюються датчики, що сигналізують про відкриття і закриття. Датчики руху не реагують на тварин, а розпізнають тільки присутність людини на об’єкті.

  Система сигналізації як частина охоронних заходів

  Також в послуги безпеки входить встановлення сигналізації. Охоронний комплекс “Пересвіт” забезпечує встановлення охоронних сигналізацій. Пристосування такого типу служать для своєчасного оповіщення про проникнення на об’єкт. В системі охоронних сигналізацій окремо виділяють пожежні сигналізації, які служать для оповіщення про виникнення пожежі в приміщенні.

  Для різних об’єктів потрібно розробляти спеціальні проекти пожежної сигналізації. Ми маємо всі ліцензії на таку роботу. Також буде виконано монтаж і технічне обслуговування сигналізації. Потім система буде підключена до центрального пульту, завдання якого – реагувати на тривожні сигнали і ліквідувати загрозу.

  Комплексна гарантія надійності

  Крім охорони об’єктів ми також надаємо послуги безпечного транспортування вантажів. Ми займаємося охороною і супроводом вантажів по території України. Цінний вантаж буде доставлений одержувачу в цілості й схоронності. Маршрут буде чітко проаналізовано, а інформація про вантаж збереже конфіденційність.

  Ми також забезпечуємо захист інтересів юридичних і фізичних осіб в судах і надаємо юридичні консультації. Наші професіонали допоможуть Вам розібратися в правових питаннях.

  Пропонуючи послуги безпеки, ми завжди розробляємо комплексний підхід до проблеми. З кожним клієнтом ми працюємо індивідуально і розробляємо систему, яка дозволить максимально забезпечити безпеку замовника і його інтересів.

  Звертаючись в охоронний комплекс “Пересвіт”, Ви купуєте безпеку.

  Зв’язатися з нами можна за телефонам:
  +38 (098) 691-60-91
  +38 (044) 561-79-17
  Кнопка вверх