заполните форму, и наш консультант свяжется с вами, чтобы ответить на все ваши вопросы

Послуги охорони

Надійна охорона в наші дні – це запорука спокійного життя населення, тому на ринку охоронних послуг функціонує величезна кількість підприємств, що забезпечують захист об’єктів. При цьому лише одиниці можуть похвалитися якістю і максимальною ефективністю своєї роботи. Агентство «Пересвіт» надає послуги охорони в Києві з ​​найрізноманітніших напрямків на найвищому рівні. Ми гарантуємо спокій і безпеку кожного клієнта.

Послуги охорони Київ

Що ми пропонуємо?

Метою компанії є забезпечення безпеки об’єкту, що охороняється, на якому зберігаються цінні предмети або знаходяться люди. Досвідчені фахівці індивідуально підходять до проблеми кожної людини, намагаючись враховувати всі особливості території і вимоги клієнтів.

Охоронний комплекс «Пересвіт» пропонує послуги охорони наступних типів:

  • Групи швидкого реагування;
  • Пультова охорона;
  • Юридична допомога;
  • Монтаж різноманітних сигналізацій;
  • Супровід вантажів;
  • Допомога охоронців;
  • Забезпечення безпеки житлових будинків, котеджів, селищ, офісів, складських приміщень, торгових центрів, підприємств і т. д.

При необхідності фахівці готові супроводжувати цінний вантаж в будь-якому напрямку, забезпечать безпеку при проведенні масових заходів. Допомога у виборі спеціального обладнання – це також один із сегментів нашої співпраці з фізичною особою або підприємством.

Професіоналізм співробітників

У нашій фірмі працюють люди з бездоганною репутацією, професійними знаннями і навичками. Це фізично і морально стійкі співробітники, які готові в екстреній ситуації адекватно зреагувати на виниклу проблему і усунути її. Тому ми надаємо якісні послуги охорони, які відповідають всім правовим нормам і вимогам.

Ми допоможемо запобігти злочинні дії, які можуть навіть становити небезпеку здоров’ю людини. У кожному разі професіонали розробляють відповідний план і втілюють його в життя. У відділах охоронного комплексу працюють люди, здатні створити і застосувати максимально ефективну захисну систему.

Використання сучасною охоронної апаратури є обов’язковою умовою нашої співпраці. При цьому фахівці приїдуть на об’єкт і встановлять необхідні пристрої, а також проведуть пуско-налагоджувальні роботи.

Володіючи величезним досвідом в даній діяльності та якісною технологічною базою, ми готові запропонувати оптимальний варіант для кожної людини, яка звернулася до нас.

Зв’язатися з нами можна за телефонам:
+38 (098) 691-60-91
+38 (044) 561-79-17
Кнопка вверх

Хотите, перезвоним Вам?