заполните форму, и наш консультант свяжется с вами, чтобы ответить на все ваши вопросы

Охоронне агентство в Києві

Економічна, політична та соціальна ситуація в країні ставить людей в певні рамки, яким вони пручаються, що не може не відбитися на безпеці як окремого індивідуума, так і будь-якого підприємства – будь то завод, електростанція, супермаркет, клуб або навіть невеликий магазин.

Охоронний комплекс «Пересвіт» пропонує Вам якісні послуги безпеки вищого рівня, які не залишають зловмисникові шансів завдати шкоди або проникнути на територію без необхідного для цього дозволу.

Охоронне агентство в Києві

Планування охоронних заходів

У процесі забезпечення безпеки найважливішу роль відіграє прогнозування, діагностика загроз – необхідно заздалегідь продумати всі варіанти, які злочинець може використовувати в своїх інтересах, щоб запобігти недостачі товару. Певний комплекс завдань, пов’язаних з безпекою, покликане виконувати наше охоронне агентство. Київ – місто, що поєднує в собі людей різних національностей і віросповідань, але кожен з них має матеріальні інтереси.

Причиною слабкої продуктивності виробництва може послужити несумлінність персоналу, який здатний повільно «руйнувати зсередини» те, у що Ви вклали багато грошей і зусиль. Наші компетентні фахівці за допомогою контролю і психологічного впливу здатні зробити персонал засобом досягнення успіху і отримання дивідендів.

Гарантія безпеки вашого майна

Як же ми захистимо Вашу власність від можливого втручання? Керівництво охоронного комплексу «Пересвіт» ставить перед своїми співробітниками наступний ряд завдань щодо забезпечення безпеки:

  • контрольно-пропускний режим для співробітників і, в деяких випадках, клієнтів;
  • монтаж системи відеоспостереження (відеореєстратори (DVR) і ПК з відеозахвату) та її подальше обслуговування;
  • фізичний і психологічний контроль роботи співробітників;
  • охорона вантажу при транспортуванні;
  • огляд ручної поклажі при необхідності;
  • прийом під охорону ключів, пломб, печаток і т.д.
  • монтаж охоронно-пожежної сигналізації.

Захист майна, індивідуальний підхід, висока компетенція, дипломатичність, гнучкість у співпраці і повна конфіденційність – те, що гарантує Вам наша охоронна компанія. Київ – економічний, культурний і фінансовий центр країни, де сучасній людині, що відкриває свою справу, не обійтися без якісних послуг професійної охорони.

Фахівці охоронного агентства «Пересвіт» будуть надійною гарантією Вашої безпеки.

Зв’язатися з нами можна за телефонам:
+38 (098) 691-60-91
+38 (044) 561-79-17
Кнопка вверх

Хотите, перезвоним Вам?