заполните форму, и наш консультант свяжется с вами, чтобы ответить на все ваши вопросы

Охоронна компанія в Києві

Охоронний комплекс «Пересвіт», починаючи з 2005 року, пропонує широкий спектр послуг по забезпеченню безпеки об’єктів будь-яких форм власності, захищає життя і здоров’я персоналу та відвідувачів об’єктів і стежить за тим, щоб майно клієнта залишилося в цілості й схоронності.

Охранная компания в Киеве

Необхідність охорони об’єктів в Києві

Коли об’єкт потребує контролю функціонування і в захисті від можливих загроз, за ​​справу береться наша охоронна компанія. Київ – величезне місто з вируючим потоком людей, клієнти змінюють один одного з шаленою швидкістю, в цьому безперервному процесі важливо не тільки займатися розвитком бізнесу, а й встежити за збереженням майна.

Ліцензовані охоронці нашої компанії проходять всебічну підготовку, використовують безліч технічних засобів, добре навчені і можуть знайти розумний вихід з будь-якої конфліктної ситуації. Швидкість, якість, дипломатичність – основні принципи, за якими працює наша охоронна компанія. Київ – осередок можливостей, де найчастіше відбуваються визначаючі для країни події, тут навіть самій далекій від того, що відбувається, людині важко залишитися осторонь.

Комплексний підхід до охорони

Охороняючи об’єкт з певним напрямом діяльності, наша охоронна компанія в Києві готова взяти на себе відповідальність за:

  • проектування та встановлення охоронно-пожежної системи;
  • монтаж системи відеоспостереження (відеореєстратори і відеозахвати);
  • консультування клієнтів з питань охорони;
  • контроль доступу на об’єкт, що охороняється;
  • попередження та усунення загроз;
  • швидке реагування;
  • обслуговування технічних засобів захисту;
  • патрулювання території об’єкту або несення поста в залежності від його типу і поставленого завдання.

Згуртований колектив компанії складається з людей, що мають глибокі знання та навички в різних сферах життя, що володіють високою стресостійкість, що дозволяє їм легко орієнтуватися в форс-мажорній ситуації і дипломатично вирішувати будь-які проблеми.

За період існування наша охоронна компанія в Києві встигла зарекомендувати себе як відповідальна і досвідчена команда, про що свідчать численні позитивні рекомендації на нашу адресу від постійних клієнтів.

Кнопка вверх

Хотите, перезвоним Вам?