заполните форму, и наш консультант свяжется с вами, чтобы ответить на все ваши вопросы

Охорона в Києві

У наш час важко переоцінити важливість такого поняття, як охорона. Київ – це велике місто, яке привертає до себе увагу злочинців з усієї України. Тут легко стати жертвою хуліганського нападу. Однак жертвами стають не лише люди, а й об’єкти власності.

Охоронний комплекс «Пересвіт» забезпечує охорону об’єктів, майна, захист життя і здоров’я громадян, монтаж і обслуговування технічних засобів, а також надає юридичні консультації.

Охорона Київ

Навіщо потрібна охорона?

Охорона потрібна приватним будинкам, підприємствам, магазинам, дачним селищам. Превентивні заходи допомагають істотно скоротити витрати, викликані крадіжками і псуванням майна. Вам не доведеться розраховувати бюджет, враховуючи ці збитки.

Надійна охорона об’єктів і високий рівень безпеки – це те, що пропонує своїм клієнтам охоронна компанія «Пересвіт». Склад компанії формується тільки з найкращих співробітників, що мають фізичну, юридичну та вогнепальну підготовку. Це дає їм можливість чинити фізичний і психологічний вплив на зловмисників, а також відповісти на всі питання, що цікавлять замовників. Знання правил експлуатації обладнання – обов’язкова вимога до співробітників нашої компанії.

Ваша безпека – понад усе!

Ми охороняємо офісні центри, житлові будинки, дачні селища, готелі, будівельні об’єкти, торговельні підприємства, а також інші види об’єктів, де необхідна охорона. Київ дає нам багато можливостей для роботи, і ми якісно виконуємо будь-яке замовлення. Забезпечуючи послуги з охорони, ми орієнтуємося на побажання клієнта.

Ми звертаємо особливу увагу на імідж співробітника охорони. Охоронний комплекс «Пересвіт» використовує кілька варіантів уніформи та офісного костюма, які використовуються для надання послуг охорони на різних видах об’єктів.

Пропонуючи свої послуги, ми гарантуємо Вам повне і безумовне виконання всіх умов договору. При необхідності ми готові вносити корективи в роботу наших співробітників, виходячи з побажань замовника. Охоронна діяльність охоронного комплексу «Пересвіт» ґрунтується на індивідуальному підході до кожного клієнта.

Ми покликані забезпечувати Вам охорону і безпеку. Наші дії мають виключно законний характер. Ми використовуємо тільки сучасне технічне обладнання. З кожним завданням наші співробітники підтверджують свій професіоналізм.

Ваша безпека – це охоронне агентство «Пересвіт».

Кнопка вверх

Хотите, перезвоним Вам?