заповніть форму, і наш консультант зв'яжеться з вами, щоб відповісти на всі ваші запитання

Охорона периметрів

Охороняти протяжні ділянки місцевості не так просто, як здається на перший погляд. Адже слід підібрати інженерні конструкції та спеціалізоване обладнання з урахуванням кліматичних особливостей і специфіки території, що охороняється. Охорона периметрів (Київ) вимагає професійного підходу і певного досвіду, тому так важливо знайти висококваліфікованих фахівців з першокласним охоронним обладнанням.

Елемент охоронної сигналізації

Дана послуга включає в себе використання самостійної системі безпеки. Головним призначенням її є виявлення зловмисника на території, що охороняється, на ранній стадії. При цьому важливою умовою вважається попередження охорони і усунення проблеми, що виникла.

Охорона периметрів – це перший рубіж захисту, за допомогою якого можна максимально убезпечити ділянку, приватний котедж або підприємство. Таку систему застосовують в комплексі з іншим захисним обладнанням (охоронна сигналізація, відеоспостереження і т. д.).

Завдяки цій специфічній техніці можна убезпечити не тільки цінні предмети, що зберігаються в будинку, але і на всій присадибній ділянці. Сучасні компанії пропонують найрізноманітніші типи периметральної охорони:

Кожен з варіантів має свої плюси і мінуси, тому підбирати тип охорони потрібно індивідуально в кожному конкретному випадку.

Грамотний вибір

Підбираючи захисну систему такого типу, слід враховувати наступні параметри:

Також не варто забувати про розміри території, що охороняється, адже чим більші розміри ділянки, тим потужніший потрібно вибирати захисний бар’єр. Від довжини і висоти «невидимої стіни» залежить і вартість даної послуги. Адже обравши бар’єр невідповідної потужності, охорона периметрів може виявитися зовсім неефективною. Необхідно обов’язково звернути увагу на технології передачі інформації, оскільки сигнальні датчики бувають дротовими і бездротовими.

Вибір системи периметральної охорони – це досить складний процес, тому підбирати її повинні досвідчені професіонали. Охоронний комплекс «Пересвіт» надасть дану послугу на найвищому рівні. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта і ефективну співпрацю.

Вартість фізичної охорони периметрів виділеним постом охорони

Вид охорони об’єкту

Характеристика персоналу

Пост

Ціна в місяць (з ПДВ) 

Матеріальна 

відповідальність

Цілодобова охорона периметру одним окремо виділеним постом охорони

Бюджет

Досвід роботи: від  6 міс. Фізична підготовка, теорія

Об’єкти категорії: складські та виробничі об’єкти, будівельні майданчики, віддалені об’єкти, офісні центри, житлові будинки, дачні селища та котеджі, готелі, торгові підприємства

Добовий

від 16500 грн.

без матеріальної відповідальності

Економ

Досвід роботи: від 1 року. Фізична підготовка, знання нормативно-правової бази, адміністративні функції.

Об’єкти категорії: складські та виробничі об’єкти, будівельні майданчики, віддалені об’єкти, офісні центри, житлові будинки, дачні селища та котеджі, готелі, торгові підприємства

Добовий

від 18500 грн.

до 18 500 грн.

Стандарт

Досвід роботи: від 3 років. Хороша фізична підготовка, презентабельність, комунікабельність, додаткові навички.

Об’єкти категорії: складські та виробничі об’єкти, будівельні майданчики, віддалені об’єкти, офісні центри, житлові будинки, дачні селища та котеджі, готелі, торгові підприємства

Добовий

від 20500 грн.

до 40 000 грн.

В суму договору входять:

Абонентська плата за охорону об’єктів технічними засобами:

При розрахунку вартості ми пропонуємо індивідуальний підхід. Можливі знижки для корпоративних клієнтів та при комплексному замовленні послуг по встановленню засобів технічної охорони. Вартість спеціальних пристроїв для кожного об’єкту визначається в індивідуальному порядку.

Контакти

Зателефонуйте нам:

+38 (067) 408-60-91
+38 (044) 561-79-17