Охоронна фірма. Київ.

Київ пропонує достатній вибір охоронних підприємств, але довіритися варто лише професіоналам. Охоронний комплекс «Пересвіт» готовий до виконання найвідповідальніших завдань.

Надійний та якісний захист в будь-який час

Всі послуги нашого охоронного підприємства служать одній меті — надійному та ефективному захисту. Ми забезпечуємо найвищий клас послуг безпеки, і це підтверджує наша репутація та наші результати.

Ми намагаємося приймати до своїх лав тільки професійних охоронців, які пройшли курси спецнавчання. Високооплачувана робота в охороні сприяє відповідальному ставленню до несення служби.

Наша охоронна фірма завжди вирізняється високим рівнем спеціалізованих технологій, які використовуються як на стаціонарних об’єктах, так і мобільних. У поєднанні з можливостями охоронців і їх підготовкою, це дозволяє з упевненістю заявляти: ми здатні впоратися з різними нестандартними ситуаціями та забезпечити безпеку людей, об’єктів і цінностей. Цим і відрізняється наша охоронна фірма. Київ – столиця нашої країни, де кожен має змогу користуватися послугами досвідчених фахівців.

Ми маємо відмінну практичну та технічну готовність, здатні виставити озброєну охорону у великій кількості та в найкоротший термін.

Ми постійно стежимо за якістю охоронних послуг. За час роботи ми завоювали надійну репутацію команди, яка ніколи не підводить.

Необхідність якісної охорони

Сьогодні, в період економічної кризи, питання безпеки Вашого бізнесу або житла стає особливо актуальним. Зростання безробіття, амністія ув’язнених ведуть до зростання злочинності. З настанням економічної кризи рівень злочинності зріс на 15%. І це тільки офіційні цифри — реальне зростання злочинів проти власності становить більше 30%

Тому охоронні фірми актуальні як ніколи. Вони надають повний комплекс послуг із безпеки. Ключові послуги у сфері безпеки це:

  • Фізична охорона
  • Пультова охорона
  • Пожежна безпека
  • Технічні системи безпеки.

Фізична охорона об’єктів — комплекс заходів, спрямований на захист і охорону об’єктів від протиправного проникнення, нападу, попередження потенційних виробничих аварій, пожеж, підтримання соціального порядку на підприємствах.

Основними завданнями фізичної охорони об’єкта є:

  • Забезпечення охорони товарно-матеріальних і грошових засобів, обладнання та спецтранспорту.
  • Здійснення контрольно-пропускного режиму по категоріям користувачів і видам транспорту.
  • Охорона життя і здоров’я персоналу.
  • Забезпечення порядку та вимог режиму об’єкта. Обмеження переміщення людей по зонах і часу в системі охорони.
  • Здійснення контролю за громадським порядком на об’єкті і поблизу нього.

Охорона об’єктів, залежно від специфіки об’єкта та побажань замовника, може передбачати наявність одного або декількох постів охорони.

Якщо ви цінуєте свою безпеку і комфорт, вам неодмінно допоможе наша охоронна фірма. Київ – неспокійне місто, потурбуйтесь про надійний захист!