заполните форму, и наш консультант свяжется с вами, чтобы ответить на все ваши вопросы

Охоронна фірма. Київ.

Київ пропонує достатній вибір охоронних підприємств, але довіритися варто лише професіоналам. Охоронний комплекс «Пересвіт» готовий до виконання найвідповідальніших завдань.

Надійний та якісний захист в будь-який час

Всі послуги нашого охоронного підприємства служать одній меті — надійному та ефективному захисту. Ми забезпечуємо найвищий клас послуг безпеки, і це підтверджує наша репутація та наші результати.

Ми намагаємося приймати до своїх лав тільки професійних охоронців, які пройшли курси спецнавчання. Високооплачувана робота в охороні сприяє відповідальному ставленню до несення служби.

Наша охоронна фірма завжди вирізняється високим рівнем спеціалізованих технологій, які використовуються як на стаціонарних об’єктах, так і мобільних. У поєднанні з можливостями охоронців і їх підготовкою, це дозволяє з упевненістю заявляти: ми здатні впоратися з різними нестандартними ситуаціями та забезпечити безпеку людей, об’єктів і цінностей. Цим і відрізняється наша охоронна фірма. Київ – столиця нашої країни, де кожен має змогу користуватися послугами досвідчених фахівців.

Ми маємо відмінну практичну та технічну готовність, здатні виставити озброєну охорону у великій кількості та в найкоротший термін.

Ми постійно стежимо за якістю охоронних послуг. За час роботи ми завоювали надійну репутацію команди, яка ніколи не підводить.

Необхідність якісної охорони

Сьогодні, в період економічної кризи, питання безпеки Вашого бізнесу або житла стає особливо актуальним. Зростання безробіття, амністія ув’язнених ведуть до зростання злочинності. З настанням економічної кризи рівень злочинності зріс на 15%. І це тільки офіційні цифри — реальне зростання злочинів проти власності становить більше 30%

Тому охоронні фірми актуальні як ніколи. Вони надають повний комплекс послуг із безпеки. Ключові послуги у сфері безпеки це:

Фізична охорона об’єктів — комплекс заходів, спрямований на захист і охорону об’єктів від протиправного проникнення, нападу, попередження потенційних виробничих аварій, пожеж, підтримання соціального порядку на підприємствах.

Основними завданнями фізичної охорони об’єкта є:

Охорона об’єктів, залежно від специфіки об’єкта та побажань замовника, може передбачати наявність одного або декількох постів охорони.

Якщо ви цінуєте свою безпеку і комфорт, вам неодмінно допоможе наша охоронна фірма. Київ – неспокійне місто, потурбуйтесь про надійний захист!