заполните форму, и наш консультант свяжется с вами, чтобы ответить на все ваши вопросы

Охорона об’єктів

Для того щоб забезпечити безпеку об’єктів, потрібен цілий комплекс охоронних заходів, які у більшості випадків будуть мати попереджувальний характер.

Вибір охоронних засобів

Насправді, ефективною вважається тільки така охорона об’єктів, за якої суб’єкти злочинницької діяльності не мають ніякої можливості побачити в режимі безпеки будь-які слабкі місця, а також дозволяє попередити на ранніх стадіях будь-які протиправні дії. Тактика охорони стаціонарних об’єктів складається з наступних компонентів: наявність режиму охорони; прийоми і тактика, яка застосовується; навички охоронців, які дають змогу застосовувати різні прийоми і технічні засоби охорони.

До факторів, які впливають на вибір засобів і прийомів охорони, відносяться:

Недостатньо об’єктивна оцінка вищезазначених факторів, як правило, призводить до негативних наслідків.

Типи та режими охорони об’єктів

Охорона об’єктів різниться за часом: цілодобова, часткова та вибіркова. Вибір того чи іншого типу залежить від особливостей об’єкту, часу та специфіки його роботи.

Також режим охорони буває простим та посиленим, закритим та відкритим.

Охорона об’єктів має 2 види свого режиму:

Попереджувальні завдання вирішуються шляхом створення іміджу більш ніж надійного охоронного режиму, завдяки якому створюється враження, що будь-які незаконні посягання приречені на провал. У даному випадку проводиться демонстрація деяких особливо вражаючих охоронних елементів. Ще один спосіб вирішення попереджувальних завдань — це маскування об’єкту, перекриття інформаційних каналів і поширення дезінформації про реальний стан речей на об’єкті.

Рішення процедурно-відображальних завдань відбувається способом своєчасного виявлення ознак запланованого посягання і подальшого відображення, заздалегідь підготовленими засобами і силами, цього посягання. Подібну операцію, як правило, краще проводити, взаємодіючи зі співробітниками органів внутрішніх справ. Якщо точний час посягання передбачити неможливо, тоді необхідно злочинців спровокувати. Досягається це шляхом надання підозрюваним особам дезінформації.

Правила реалізації охоронних заходів на об’єктах

Приймаючи об’єкт під охорону, охоронець зобов’язаний:

Охорона об’єктів здійснюється таким чином, що охоронець повинен: